روش‌های تحویل کالا

1ویژه ی مشتریان عزیز ساکن شیراز 

برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که ساکن شیراز هستند، گالری لعل این امکان را فراهم آورده است که پس از ثبت سفارش و پرداخت هزینه، با هماهنگی تلفنی، کالا به یکی از دو روش زیر به دست ایشان برسد:

  • ارسال کالا توسط پیک به آدرس ایشان (در این روش هزینه ای به قیمت کالا اضافه نخواهد شد و پیک رایگان است اما تحویل کالا تنها در ساعات اداری امکان پذیر خواهد بود.)

  • تحویل کالا توسط مشتری در دفتر گالری (خیابان انوری) . همچنین امکان پرداخت هزینه در همان مکان نیز مقدور خواهد بود و تنها ثبت سفارش و هماهنگی تلفنی با مدیر فروش کافی است. کالاها در انبار بوده و در محل دفتر موجود نیستند و حتما باید از قبل هماهنگی صورت گیرد.

2-ارسال پستی ویژه ی مشتریان عزیز ساکن نقاط دیگر کشور 

شما می توانید به راحتی از طریق شماره تماس 09177091970 (تلفنی و یا با پیامک یا از طریق واتساپ) مستقیم با ما در تماس بوده و سفارش خود را اعلام و خریداری فرمایید. در این روش پس از ثبت سفارش و پرداخت هزینه، کالا با هماهنگی خریدار و توسط پست پیشتاز ارسال خواهد شد. لازم به ذکر است که بسته بندی کالا به صورتی خواهد بود که امکان هیچ گونه آسیبی در حمل و نقل وجود نداشته باشد. همچنین برای خریدهای با رقم بیشتر از 500000 تومان، ارسال رایگان خواهد بود. برای رقم های خرید کمتر، مبلغ 15000 تومان بابت بسته بندی و بیمه و پست دریافت خواهد شد و مشتریان عزیز باید همراه با رقم قیمت کالا، این مبلغ را نیز پرداخت کنند.

کالا توسط پست پیشتاز طی دو روز کاری به دست مشتری خواهد رسید.

روش های پرداخت:

1- پرداخت از طریق کارت به کارت 

با توجه به مشکلات پرداخت اینترنتی که گاه به وجود می آید، این روش بهترین روش پیشنهادی ماست. شما می توانید به صورت مستقیم با ما در تماس بوده و برای کالای مورد نظر خود تخفیف بگیرید یا اصطلاحا چانه زنی کنید. مشتریان گالری می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های ATM (عابر بانک) کلیه ی بانک های متصل به شبکه ی شتاب و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد. سپس کد پیگیری را برای ما ارسال کنید.

شماره حساب: 0200797548009 بانک آینده به نام مجید خادم

شماره کارت: 1641– 2256– 1411– 6362 بانک آینده به نام مجید خادم

2- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

همگی عزیزان می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت و در قسمت پرداخت در سبد خرید ثبت کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.

لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش می‌شود.

   – چگونگی پرداخت اینترنتی

کاربران محترم می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

شماره 16 رقمی کارت – رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم – کد CVV2 (درج شده پشت کارت شما) – تاریخ انقضا کارت(تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.)

3- پرداخت نقدی در محل تحویل

این روش ویژه ی عزیزانی است که پس از ثبت سفارش و هماهنگی تلفنی، به دفتر گالری در شیراز مراجعه می کنند.