گالری جواهرات لعل با هدف طراحی و تولید زیورآلات فاخر دست ساز تک تیراژ با استفاده از سنگ ها و گوهرهای قیمتی و نیمه قیمتی در سال 1395 در شیراز تاسیس شده است.

تلاش ما این بوده تا با همکاری جمعی از هنرمندان و طراحان و سازندگان این عرصه، به تدریج، مدل ها و نمونه هایی از زیورآلات دست ساز هنرمندانه را ارائه کنیم که هیچ نمونه ی مشابه دیگری نداشته باشند و بنا به طرح کلی و گوهر طبیعی استفاده شده در آن ها، کاملا منحصر به فرد باشند.

همچنین بر آنیم تا با استفاده از روش های نوین آزمایشگاهی در تست و تشخیص سنگ ها و گوهرها در آزمایشگاه گالری، در ساخت زیورها از سنگ های طبیعی و با اصالت تضمین شده بهره ببریم.

البته جهت حفظ تنوع محصولات و  احترام به عزیزانی که به دنبال زیورآلات زیبا و خاص، با قیمت های کمتر  هستند، تلاش کرده ایم تا مجموعه ی خود را با برخی محصولات نیمه دست ساز یا ماشینی گزینش شده غنا بخشیم.

همچنین در سایت گالری نمونه هایی از سنگ ها و گوهرهای تراش خورده ی آماده ی استفاده در طراحی زیورآلات قرار داده ایم تا عزیزانی که تمایل به ساخت زیور با طراحی خود را دارند، بتوانند بر اساس طرح خود سفارش ساخت زیور مورد نظر را بدهند.

هر هفته در این سایت، محصولات جدید گالری عرضه و برخی محصولات قبلی به صورت ویژه با تخفیف و یا به شکل حراج عرضه خواهند شد.

 

جهت سفارش ساخت یا هرگونه مشاوره در رابطه با گوهرها و زیورآلات دست ساز ارزشمند، با ما در تماس باشید.