گالری جواهرات لعل

گالری جواهرات لعل

مدیرفروش: 09177091970

گالری جواهرات لعل با هدف ارائۀ گوهرها و جواهرات اصلی و سنگ‌های قیمتی و نیمه‌قیمتیِ کاملا طبیعی و تضمینی و همچنین طراحی و تولید زیورآلات فاخر دست‌ساز تک‌تیراژ توسط اساتید و هنرمندان جواهرساز در سال ۱۳۹۲ در شیراز تاسیس شده است.

تلاش ما این است که همواره مدل‌ها و نمونه‌هایی از زیورآلات دست‌ساز هنرمندانه و اصیل ایرانی و همچنین آثار و اشیای آنتیک ارزشمندی را ارائه کنیم که هیچ نمونۀ مشابه دیگری نداشته باشند و بنا به طرح کلی و گوهر طبیعی استفاده شده در آنها، کاملا منحصربه‌فرد باشند.

همچنین برآنیم تا با استفاده از روش‌های نوین آزمایشگاهی در تست و تشخیص سنگ‌ها و گوهرها در آزمایشگاه گالری، به ارائۀ سنگ‌های طبیعی و نگین‌هایی با اصالتِ تضمین‌شده بپردازیم تا شما با اعتماد کامل و خیالی آسوده جواهرات و اشیایی شایستۀ نگاه زیباپسند و خاص‌پسند خود را در دسترس داشته باشید.

البته جهت حفظ تنوع محصولات و  احترام به عزیزانی که به دنبال زیورآلات زیبا و خاص، با قیمت‌های کمتر  هستند، تلاش کرده‌ایم تا مجموعۀ خود را با برخی محصولات نیمه‌دست‌ساز یا ماشینیِ گزینش‌شده غنا بخشیم.

در سایت گالری نمونه‌هایی از سنگ‌های خام نیمه‌قیمتی و یا کانی‌های کمیاب دکوری و کلکسیونی را نیز برای همکاران تراشکار و جواهرساز و کلکسیونرِ سنگ و طبیعت‌دوستان قرار داده‌ایم

هر هفته در این سایت، محصولات جدید گالری عرضه و برخی محصولات قبلی به صورت ویژه با تخفیف و یا به شکل حراج عرضه خواهند شد و به مشتریان قبلی همواره تخفیفی مخصوص داده خواهد شد.